TUGEV MINEVIK

EKE omab enam kui 50 aastast kogemust eri tüüpi äri- ja tootmishoonete, hotellide ja veekeskuste, kaubandus- ja eriotstarbelise kinnisvara arendamisel, haldamisel ja omamisel.

Ettevõttena oleme finantsiliselt võimekad ja samal ajal paindlikud. Kinnisvarasse suhtume lugupidavalt ja hoolitseme oma vara eest nagu oma kodu eest. Seda teavad kõik meie kliendid. Põimunud on vanad kogemused ja uued innovaatilised ideed. Oleme samal ajal nii konservatiivsed kui ka uuenduslikud.

TUGEV OLEVIK

Arendame ärikinnisvara silmapaistvaid hooneid ning ennekõike püsivaid ja häid suhteid. Meie jaoks ei ole klient pelgalt üürileping või rida Excelis. Me aitame vajadusel kliendil ületada rasked ajad, tulles teinekord talle vastu just siis, kui keegi teine ei aita.

Klientide ja partneritega on meil välja kujunenud vastastikune usaldus. Reageerime kiirelt probleemide väljaselgitamisele ja lahendamisele. Tegeleme igapäevaselt uute efektiivsemate lahenduste väljatöötamisega, et minimeerida kliendi jaoks kõrvalkulusid.

Viimastel aastatel oleme arendanud ja loonud uusi äripindasid umbes 40 000 m2 jagu, samal ajal oleme pindu ümber ehitanud või kvaliteedi taset tõstnud ligi 10 000 m2 ulatuses.

TUGEV TULEVIK

Tegeleme mahukate projektiga, kuid teeme koostööd ka väiksemate projektide puhul. EKE on üks hinnatumaid arendajaid ning meie maine on laitmatu nii finantsmaailmas kui ka partnerite seas. Oleme usaldusväärne partner.

Kaasaegsed ja läbimõeldud tehnilised lahendused ning noor, kuid samal ajal kogenud meeskond muudab elu kõigil mugavaks, aitab säästa loodust ja hoiab kliendi kulud kontrolli all. Meie eesmärk on luua kvaliteetset, püsivat, väärikat ja silmapaistvat kinnisvara ning püsivaid ja häid suhteid oma klientidega. Meie rahulolevad kliendid ja partnerid kõnelevad meie eest ise.

Innovatsioon, õige energia ja tugev kogemus tõmbab ligi uuenduslikke ja samas ka püsivate väärtustega ettevõtteid, kes oskavad hinnata asukoha tähtsust ja teeninduse kvaliteeti.

Võta meiega ühendust ja meil võib olla ühine helge tulevik!