Kuvatakse 30 tulemus(t)

Ühtegi vastet ei leitud

Lähtesta filtrid
Arenduses Ärikinnisvara Elamuarendus
Vaata lähemalt

Hipodroomi Kvartal

Hipodroomi Kvartal on suurejooneline äri- ja elamukinnisvara uusarendus Tallinnas. Kokku 350 000 m² äri- ja elupinda. Uus infrastruktuur, teed ja kommunikatsioonid. Üüripinnad alates 5 kuni 10 000 m². Ehituslubade menetlus käib.

Arenduses Ärikinnisvara
Vaata lähemalt

Sõle ärikeskus

Põhja-Tallinnasse Sõle ja Mulla tänava ristumiskohta on planeeritud uus ärikeskus. Sõle 14 hoone lähistel asub atraktiivne Telliskivi Loomelinnak, Pelgulinna Gümnaasium, Pelgulinna Haigla ning jalutuskäigu kaugusel Ristiku Selver ja erinevad söögikohad.

Arenduses Ärikinnisvara
Vaata lähemalt

Kiili tehnopark

EKE arendab Kiili tehnopargis välja kuus kinnistut, mida on võimalik suurema pinna vajaduse korral kokku liita, liites omavahel kinnistud ja ehitusõigused. Detailplaneering vastu võetud. Taristu ehitus algab uuel aastal.

Arenduses Ärikinnisvara
Vaata lähemalt

Betooni põik 8

Büroo-, tootmis- ja laohoone Lasnamäel sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes vajavad kõik-ühes-kohas lahendust Tallinna piires. Hoone ehituslubade menetlemine käib, ehitamist alustatakse aprillis 2023 ning esimesi üürnikke ootame sisse kolima 2023. aasta lõpus.

Arenduses Ärikinnisvara
Vaata lähemalt

Peterburi tee 72

Tallinnas Peterburi tee ja Smuuli ristmikul asub 60 000 m² suurune atraktiivne ja hulgaliselt võimalusi pakkuv arenduspiirkond. Tänu suurepärasele asukohale sobivad ärikinnisvara suunitlusega alale ühtmoodi hästi nii esinduslikud büroohooned, modernsed kaubanduskeskused kui kaasaegsed tootmishooned.

Arenduses Ärikinnisvara Elamuarendus
Vaata lähemalt

Mööblimaja kvartal

Põhja-Tallinnasse Telliskivi ja Mulla tänava ristumiskohta luuakse kaasaaegne äri- ja elukvartal, mis loob suurepärase koosluse heast asukohast, kaunist linnaruumist ja läbimõeldud arhitektuurist. Detailplaneering on peatatud!